1. díl - Náhodné setkání

5. dubna 2016 v 19:42 | Sheila |  Povídky
Píše se rok 1996, kde v Mystic Falls začali vládnout upíři. Bratři Damon a Stefan Salvatorovy, kteří přijeli do Mystic Falls za svým strýcem chodili a procházeli nic netušící kolem upírů. Upíři v Mystic Falls v tomto roce nebyli nijak nebezpeční, jako kdyby nikdo nevěděl, že tam nějací jsou. Po přijížďce bratrů Salvatorových ke svému strýci, byli informováni o upírech zrovna svým strýcem, který jako jediný obyvatel Mystic Falls věděl, že tam jsou. Když to Damonovi a Stefanovi vyprávěl, jak to v Mystic Falls teď zrovna chodí, nemohli uvěřit svým vlastním uším. Bydleli spolu se strýcem ve velké vile uprostřed lesa, který jim prozatím zakázal vycházet ven.

O měsíc později...

Damon a Stefan se šli bez jakéhokoliv vědomí svého strýce podívat do zdejšího baru, který nesl název Mystic Grill. Potkali tam příjemného čišníka jménem Matt, který chodil s nejhezčí holkou z Mystic Falls s Elenou Gilbert. Jejich vztah byl hodně vážný, ale v posledních pár měsících to mezi nimi dost skřípe. Damon a Stefan se s Mattem dali do řeči a nenápadně navázali na to, že by chtěli poznat více lidí z Mystic Falls, protože jsou tu teprve chvíli. Matt tudíž neváhal a zavolal svým kamarádům. Mezi jeho kamarády patří Tyler Lockwood jehož matka je starostkou Mystic Falls, Jeremy Gilbert, který je bratr Eleny, tzv. nejkrásnější holky z Mystic Falls, Caroline Forbes, jejíž matka je šerif zdejší policie a Bonnie Bennet, která je od doby kdy žije se svou babičkou dost divná a záhadná. Když jim volali, všichni byli nadšeni, že poznají někoho nového a rovnou dvě osoby. Damon se Stefanem byli také nadšeni, že seznámení s nimi nikdo neodmítl. Jeremy společně s Tylerem dorazili jako první. Okamžitě se dali do řeči s Mattem. Matt jim představil nové obyvatelé Mystic Falls bratry Damona a Stefana. Okamžitě se začali bavit o věcech všeho druhu, jak kdyby se znali už léta. Mezitím přišla Caroline a za ní hned Bonnie. Došli za ostatníma a tentokrát se předsavení ujal Jeremy. Sedli si ke stolu a poslední kdo měl přijít byla Elena. Objednali si něco k pití a čekali. Caroline byla celá nesvá, jestli se Eleně něco nestalo, že jí to trvá tak dlouho, nikdy jí to tak dlouho netrvá. Damon se nabídl, že se po ní půjde podívat. Caroline souhlasila. Damon odešel a Caroline si přisedla ke Stefanovi, protože se jí hrozně líbil. A Stefan její letmé pohledy oplácel. Všichni se výborně bavili. Damon odešel.

O 15 minut později..

Damon se rozhlíží po ulici před Mystic Grillem když v tom spatří nějakou dívku. Měla krásné tmavě modré šaty a boty na vysokém podpatku, krásně spletený cop na bok . Damon nevěděl, že je to Elena. Elena jak tak šla jako princezna po červeném koberci najednou se jí zvrtla noha a ona upadla. Damon neváhal a šel jí pomoci. V okamžitu kdy se jí zeptal jestli se jí nic nestalo se jejich pohledy střetly a oběma začali bušet srdce. Zvedl jí a ona mu řekla, že jí nic není, ale že musí jít. Ani představit se nestihli, Elena spěchala do Grillu, protože už tam šla pozdě a ještě aby se s někým zapovídala. Damon nevěřil jak mu začalo bušit srdce, když tu záhadnou holku spatřil. Šel se dívat dál do ulic.

Mezitím...

Elena došla do Mystic Grillu, všechny pozdravila a Jeremy jí představil Stefana. Eleně nějak nesedělo, že jí bratr představil jen jednoho, když Matt v telefoně říkal, že jsou dva. Proto se zeptala kde je ten druhý. Caroline se začala smát a Stefan jí řekl, že ji právě Damon šel hledat, protože si Caroline myslela, že se jí něco stalo. Ale když už byla Elena tady tak Stefan zavolal Damonovi.

Stefan volá Damonovi...

Stefane? Co se děje? zeptal se Damon. Nic se neděje, jen Elena už je v Mystic Grillu tak dojdi. odpověděl Stefan. Dobře, zachvíli jsem tam. odvětil Damon.

Damon přišel do Grillu...

Viděl tu dívku co ji zvedal ze země. Ona je tu létalo mu hlavou. Stefan vykřikl, že už je Damon tu a Elena se otočila. Elena nevěřila svým očím, to je on. Caroline se nechápevě zeptala kdo to je. A Elena ji vysvětlila, že cestou sem se jí nějak zamotala noha a ona upadla na zem a zrovna ten záhadný muž jí pomáhal. Caroline se pousmála a letěla za Damonem. Pojď představím ti Elenu. Když Elena a Damon stáli naproti sobě a dívali se sobě do očí, nevnímali nic kolem dokola. Elena se na Damona usmívala a on jí to oplácel. Až najednou se konečně představili. Damon cítím její hebkou ruku a Elena Damonův tep. Bylo to vzrušující. Začali hrát hezkou písničku pro pomalý tanec. Damon neváhal a vyzval ji k tanci. Tulili se k sobě jako kdyby spolu chodili a Matt to jen z povzdálí sledoval, jak se Elena na Damona dívá, že takhle se dívala i na něj, když spolu začali chodit. Byl z toho smutný. Ale Elena nevnímala, že tam Matt vůbec je, začala se Damona dotýkat na tváři a ptát se na různé otázky.

Ale v tom.. volá Stefanovi strýček..

Stefan to zvedl a strýček byl velmi naštvaný. Ihned běžel za Damonem a upozornil ho na to, že asi budou muset rychle domů, že je strýček dost naštvaný. Damonovi se vůbec nechtělo, ale museli jít. Elena jen zamávala a Damon jí zamával zpět. Všichni se s nimi rozloučili a říkali, že kdykoliv přijdou do Grillu, někdo z nových přátel tu bude.

Odešli....

pokračování příště...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tell No One Tell No One | Web | 6. dubna 2016 v 1:01 | Reagovat

Ahoj, prepáč, že ti to tu spamujem ale píšem hlavne tebe a ľuďom čo chodia na túto stránku. Snažím sa znovu rozbehnúť svoj blog ale potrebovala by som výpomoc. Ak by sa tu našiel niekto, kto by sa chcel stať súčasťou, stačí napísať. :) Blog-www.thevampirediaries-glee.blog.cz je založený hlavne na Fan Fiction - či krátkych príbehoch alebo aj na pokračovania. Jediná podmienka je, že dotyčný/ dotyčná musí rád/rada písať a musí to byť výhradne The Vampire Diaries a The Originals!  :) Budem rada ak sa mi niekto ozvete! Ešte raz .. Adminka prepáč :) Snáď mi to odpustíš. :)
With Love
Tell No One

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama